
Материнська плата ASUS P5LD2 SE, i945P, s775
1 263 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0806958
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материнська плата ASUS P5LD2 SE, i945P, s775
Характеристики:
| Специфікація | |
| Найменування | Плата системна |
| Бренд | ASUSTeK |
| Модель | ASUS P5LD2 SE, S775, i945P, ATX, DDR2, PCI-Ex16, SATA, Sound, GbLAN |
| Тип роз'єму процесора | Материнська плата Socket 775 |
| Форм-фактор системної плати | ATX |
| Підтримуваних процесорів | 1 |
| Чипсет системний | Intel 945P |
| Південний міст | Intel 82801GB (ICH7) |
| Макс. частота системної шини, MHz | 1066 |
| Тип встановлюваної оперативної пам'яті | DDR |
| Слотів оперативної пам'яті | 4 |
| Макс. частота шини оперативної пам'яті, MHz | 667 |
| Макс. обсяг оперативної пам'яті, GB | 4.0 |
| Тип встановлюваної оперативної пам'яті 2 | Немає |
| Підтримка двоканальної пам'яті | Є |
| Слотів PCI Express x16 | 1 |
| Слотів PCI Express x4 | 0 |
| Слотів PCI Express x1 | 2 |
| Слотів AGP | 0 |
| Слотів PCI | 3 |
| Слотів CNR | 0 |
| Слотів ACR | 0 |
| Портів PS/2 | 2 |
| Портів USB | 4 |
| Макс. кількість портів USB | 6 |
| Портів IEEE-1394 | 0 |
| Портів RS-232c | 1 |
| Портів IEEE-1284 | 1 |
| Інтегрований чипсет адаптера графічного | Немає |
| Інтегрований чипсет адаптера звукового | ADI 1986A |
| Каналів інтегрованого адаптера звукового | 5.1 |
| Портів Game/Midi | 0 |
| Інтегрованих комплектів портів звукових | 1 |
| Інтегрований чипсет штатного адаптера LAN1 | RealTek 8111B |
| Інтегрований чипсет штатного адаптера LAN2 | Немає |
| Макс. швидкість обміну за зовнішнім інтерфейсом штатного адаптера LAN, Mb/s | 1000 |
| Інтерфейсів FDD | 1 |
| Інтерфейсів IDE | 1 |
| Інтерфейсів SATA | 4 |
| Макс. швидкість інтерфейсу IDE, MB/s | 100.0 |
| Макс. швидкість інтерфейсу SATA, MB/s | 300 |
| Апаратна підтримка ATA RAID | Немає |
| Інтегрований чипсет адаптера SCSI | Немає |
| Макс. швидкість обміну за зовнішнім інтерфейсом інтегрованого адаптера SCSI, MB/s | 0 |
| Апаратна підтримка SCSI RAID | Немає |
| Габаритні розміри, mm | 305x190 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Вживані |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | LGA775 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 667 МГц |
| Мінімальна частота оперативної пам'яті | 400 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
- Ціна: 1 263 ₴

