
Монитор 24" Fujitsu Siemens T24BA, бу
6 090 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 0224-11
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Technical details
Special features
DisplayView™ IT Suite, 3-in-1 Stand, ECO button, ECO Status LED: 3 colors for 3 modes
Ergonomic stand
Stand 3-in-1 Stand
Height adjust range 110 мм
Picture height over desk (min) 70 mm
Tilt angle -5° / +20°
Swivel angle 90°
Picture performance
Panel and backlit TN/CCFL
Contrast - typical 1000:1
Contrast - advanced 10,000:1
Response time typical 5 ms
Viewing angle (h/v) - typical 170°/170° CR5:1
Color performance 16.7 million colors (Hi-FRC)
Brightness - typical 300 cd/m2
Size and resolution
Aspect ratio 16:10
Diagonal Size 61 cm (24-inch)
Resolution (native) 1920 x 1200 pixel (recommended)
Resolution (interpolated) 1680 x 1050 pixel, 1280 x 1024 pixel, 1024 x 768 pixel, 800 x 600 pixel, 640 x 480 pixel
Picture size 518 x 324 mm
Pixel Pitch 0.270 мм
Frequencies
Horizontal 30 - 82 kHz
Vertical 55 - 75 Hz
Connectivity
DVI 1 x DVI (HDCP)
VGA/D-SUB 1 x D-SUB
Audio signal input 3.5 mm stereo phone jack
Audio sound output 2 x 1 W
Ease-of-use menu
Languages Arabic, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian,
Spanish, Swedish, Turkish
Brightness / Contrast Brightness, Contrast, Black level, Auto level
Color sRGB, 6500K, 9300K, Native, Custom Color (R,G,B)
Image adjust Clock, Phase, H-Position, V-Position
Audio Mute, Volume
Information Model name, S/N, Resolution/mode, Signal input
Setup Input select, Language, DDC-CI, OSD-Position, OSD-Timeout, Factory recall
Power consumption (typical, w/o sound)
Soft switch off 0.4 W
Power save mode 0.4 W
Operating with EPA settings 33 W
Operating maximum brightness 45 W
Power supply display integrated
Electrical values
Rated voltage range 100 V - 240 V
Rated frequency range 50 Hz - 60 Hz
Protection class 1
Special features
DisplayView™ IT Suite, 3-in-1 Stand, ECO button, ECO Status LED: 3 colors for 3 modes
Ergonomic stand
Stand 3-in-1 Stand
Height adjust range 110 мм
Picture height over desk (min) 70 mm
Tilt angle -5° / +20°
Swivel angle 90°
Picture performance
Panel and backlit TN/CCFL
Contrast - typical 1000:1
Contrast - advanced 10,000:1
Response time typical 5 ms
Viewing angle (h/v) - typical 170°/170° CR5:1
Color performance 16.7 million colors (Hi-FRC)
Brightness - typical 300 cd/m2
Size and resolution
Aspect ratio 16:10
Diagonal Size 61 cm (24-inch)
Resolution (native) 1920 x 1200 pixel (recommended)
Resolution (interpolated) 1680 x 1050 pixel, 1280 x 1024 pixel, 1024 x 768 pixel, 800 x 600 pixel, 640 x 480 pixel
Picture size 518 x 324 mm
Pixel Pitch 0.270 мм
Frequencies
Horizontal 30 - 82 kHz
Vertical 55 - 75 Hz
Connectivity
DVI 1 x DVI (HDCP)
VGA/D-SUB 1 x D-SUB
Audio signal input 3.5 mm stereo phone jack
Audio sound output 2 x 1 W
Ease-of-use menu
Languages Arabic, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian,
Spanish, Swedish, Turkish
Brightness / Contrast Brightness, Contrast, Black level, Auto level
Color sRGB, 6500K, 9300K, Native, Custom Color (R,G,B)
Image adjust Clock, Phase, H-Position, V-Position
Audio Mute, Volume
Information Model name, S/N, Resolution/mode, Signal input
Setup Input select, Language, DDC-CI, OSD-Position, OSD-Timeout, Factory recall
Power consumption (typical, w/o sound)
Soft switch off 0.4 W
Power save mode 0.4 W
Operating with EPA settings 33 W
Operating maximum brightness 45 W
Power supply display integrated
Electrical values
Rated voltage range 100 V - 240 V
Rated frequency range 50 Hz - 60 Hz
Protection class 1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fujitsu |
| Тип | ЖК-монитор |
| Состояние | Б/У |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Разрешение экрана | 1920×1200 |
| Сенсорный экран | Нет |
| Диагональ экрана | 24 дюйм |
| Формат экрана | 16:10 |
| Широкоформатный экран | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | RGB LED |
| Функции | |
| Веб-камера | Нет |
| Поддержка 3D | Нет |
| ТВ тюнер | Нет |
| Картинка в картинке | Нет |
| Экран | |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Время отклика | 5 мс |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Угол обзора по горизонтали | 170 град. |
| Угол обзора по вертикали | 170 град. |
| Контрастность хххх:1 | 1000 |
| Питание | |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 1 Вт |
| Потребляемая мощность | 34 Вт |
| Тип блока питания | Внутренний |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 1 Вт |
| Звук | |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | DVI |
| Встроенный микрофон | Нет |
| Выход на наушники | Нет |
| Интерфейс USB Type B | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Регулировка высоты | Да |
| Настенное крепление | Да |
| Поворот на 90 градусов | Да |
| Экологический стандарт | MPR-II |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 14 |
| Чип | 17" |
| Кабель VGA или DVI | В комплекте |
| Кабель сетевой | В комплекте |
- Цена: 6 090 ₴

