
Монітор 17" Belina 1705 G1
902 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12896524
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Екран | |
|---|---|
| Технологія | TFT TN |
| Діагональ | 17 " |
| Розмір видимої зони по горизонталі | 338 мм |
| Розмір видимої зони за вертикаллю | 270 мм |
| Роздільна здатність (макс.) | 1280 x 1024 |
| Формат екрана | 4:3 |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Контрастність динамічна | 500:1 |
| Час відгуку | 8 мс |
| Кут огляду горизонтальний | 170° |
| Кут огляду вертикальний | 170° |
| Рекомендована роздільна здатність і частота | 1280 x 1024 @ 75 Гц |
| Розмір зерна | 0.264 мм |
| Смуга пропускання | 135 МГц |
| Частота гіріз. розгортки (мін.) | 31 кГц |
| Частота гіріз. розгортки (макс.) | 83 кГц |
| Частота верт. розгортки (мін.) | 56 Гц |
| Частота верт. розгортки (макс.) | 75 Гц |
| Глибина кольору | 16.2 млн. |
| Живлення | |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Споживана потужність (робоча) | 37 Вт |
| Споживана потужність (спальний режим) | 2 Вт |
| Особливості | 50/60 Гц |
| Корпус | |
| Кріплення VESA | 75 x 75 мм |
| Габарити та вага | |
| Ширина (з підставкою) | 37.8 см |
| Висота (з підставкою) | 37.9 см |
| Глибина (з підставкою) | 18.9 см |
| Вага (з підставкою) | 3.8 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Belinea |
| Тип | РК-монітор |
| Стан | Вживані |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1280×1024 (SXGA) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Діагональ екрану | 17 дюйм |
| Формат екрану | 4:3 |
| Широкоформатний екран | Ні |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 379 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Глибина | 189 мм |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Картинка в картинці | Ні |
| Екран | |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Контрастність хххх:1 | 700 |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Ні |
| Живлення | |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Екологічний стандарт | MPR-II |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чіп | 17" |
| Кабель VGA або DVI | В комплекті |
| Кабель мережевий | В комплекті |
- Ціна: 902 ₴

