
Монітор 21.5" LG Electronics E2242C-BN, бу
4 466 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5889
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монітор 21.5" LG Flatron E2242C LED
Контрастність 5 000 000:1, час відгуку 5 ms, яскравість монітора 200 cd/m забезпечує високу деталізацію та чіткість зображення. 21.5" монітор LG Flatron E2242C LED зі співвідношенням сторін 16:9, максимальним регулюванням 1920x1080, з оглядовими кутами 160*160, що робить містким розташувати на ньому кілька вікон документів поруч для підвищення продуктивності та комофрта сприйняття.
| Виробник | LG |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Тип матриці | TN+Film |
| Час реакції | 5 ms |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Інтерфейс | VGA |
| Контрастність | 5 000 000:1 |
| Яскравість дисплея | 200 cd/m |
| Кути огляду | 160*160 |
| Споживана потужність | 22 Вт; в режимі очікування — 1 Вт |
| Кріплення на стіну | VESA 75 х 75 |
| Вбудований тюнер | немає |
| Колір | Black |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | ЕПТ-монітор |
| Стан | Вживані |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип матриці | TFT TN |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Формат екрану | 21:9 |
| Широкоформатний екран | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Картинка в картинці | Ні |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Екологічний стандарт | MPR-II |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Вихід на навушники | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвічування | WLED |
| Гарантійний термін | 14 |
| Яскравість | 200 |
| Споживана потужність | при роботі: 23 Вт в режимі очікування: 0.30 Вт, в сплячому режимі: 0.30 Вт |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Блок живлення | зовнішній |
| Чіп | 17" |
| Час відгуку | 5 |
| Кабель VGA або DVI | В комплекті |
| Кабель мережевий | В комплекті |
| Функціональність | калібрування кольору |
| Діагональ | 21.5" |
| Стандарти | Plug&Play: VESA DDC/CI |
| Входи | VGA (D-Sub) |
| Область огляду | по горизонталі: 90°; по вертикалі: 65° |
| Розміри, вага | 509x387x181 мм, 2.80 кг |
| Частота розгортки | горизонтальная: 30-83 кГц; вертикальна: 56-75 Гц |
| Крок крапки по вертикалі | 0.248 мм |
| Динамічна контрастність | 5000000:1 |
| Крок крапки по горизонталі | 0.248 мм |
- Ціна: 4 466 ₴


