
Монітор 22" Philips 220BW9, фу
3 834 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20671
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GENERAL
-
Display TypeLCD monitor / TFT active matrix
-
Aspect RatioWidescreen - 16:10
-
Native Resolution1680 x 1050 at 60 Hz
-
Contrast Ratio1000:1 / 10000:1 (dynamic)
-
Color Support16.7 million colors
-
Controls & AdjustmentsBrightness, contrast, H/V position, clock
-
Dimensions (WxDxH)19.8 in x 9 in x 17.6 in
-
Horizontal Viewing Angle160
-
OSD LanguagesChinese (simplified), English, German, French, Italian, Portuguese, Russian, Spanish
-
Vertical Viewing Angle160
-
Pixel Pitch0.282 mm
-
Brightness300 cd/m²
-
Screen CoatingAnti-glare
-
Horizontal Refresh Rate83 kHz
-
Vertical Refresh Rate75 Hz
-
ManufacturerPhilips
POWER DEVICE
-
Nominal VoltageAC 120/230 V
-
Frequency Required50/60 Hz
-
Power Consumption Operational45 Watt
AUDIO
-
TypeSpeakers - stereo - integrated
-
Output Power / Channel1.5 Watt
POWER
-
Power Consumption Stand by / Sleep1 Watt
-
Power Supplyinternal
DISPLAY
-
Image Brightness300 cd/m2
-
Image Aspect Ratio16:10
-
Image Contrast Ratio1000:1
-
Color Support24-bit (16.7 million colors)
-
TypeLCD monitor
MISCELLANEOUS
-
Microsoft CertificationsCertified for Windows Vista
-
OSD LanguagesChinese (simplified), English, French, German, Italian, Portuguese, Russian, Spanish
-
LocalizationCanada, Mexico, United States
-
Controls & AdjustmentsH/V position, brightness, clock, contrast
-
MTBF50000 hour(s)
CHASSIS
-
Built-in DevicesUSB hub, stereo speakers
INTERFACE PROVIDED
-
Qty1
-
Connector Type15 pin HD D-Sub (HD-15), 24 pin digital DVI, 4 pin USB Type A, mini-phone stereo 3.5 mm
VIDEO
-
Video Outputnone
ENVIRONMENTAL STANDARDS
-
EPEAT CompliantEPEAT Silver
-
ENERGY STAR QualifiedYes
SOFTWARE / SYSTEM REQUIREMENTS
-
Included SoftwarePhilips SmartControl II
VIDEO INPUT
-
Digital Video StandardDigital Visual Interface (DVI)
SYSTEM REQUIREMENTS
-
OS RequiredApple MacOS X, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows 98, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP
MECHANICAL
-
Flat Panel Mount Interface100 x 100 mm
-
Display Position AdjustmentsSwivel, tilt
IMAGE
-
Image Aspect Ratio16:10
AUDIO OUTPUT
-
Form Factorintegrated
-
Output Power / Channel1.5 Watt
ENVIRONMENTAL PARAMETERS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | РК-монітор |
| Стан | Вживані |
| Колір корпусу | Сірий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Роздільна здатність екрану | 1680×1050 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Діагональ екрану | 22 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Широкоформатний екран | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Функції | |
| Веб-камера | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Картинка в картинці | Ні |
| Екран | |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Час відгуку | 5 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по горизонталі | 160 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 160 град. |
| Кількість кольорів екрану | 16.2 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 450 |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 1 Вт |
| Споживана потужність | 34 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.5 Вт |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Так |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | DVI, VGA |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вихід на навушники | Ні |
| Інтерфейс USB Type B | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Екологічний стандарт | MPR-II |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Чіп | 17" |
| Кабель VGA або DVI | В комплекті |
| Кабель мережевий | В комплекті |
- Ціна: 3 834 ₴


