
Жесткий диск SSD 240GB Team L5 Lite (T2535T240G0C101) SATA III, 2.5"
1 850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 24025350
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жесткий диск SSD 240GB Team L5 Lite (T2535T240G0C101) SATA III, 2.5"
Технічні характеристики:
| Виробник | Team |
| Артикул товару | T2535T240G0C101 |
| Тип | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для настільного ПК ноутбука |
| Обсяг жорсткого диска, Гб | 240 |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Зовнішня швидкість передавання даних, Мб/сек | 400 |
| Внутрішня швидкість передавання даних, Мб/сек | 530 |
| Час напрацювання на відмову, годину | 1000000 |
| Ударостійкість, G | 1500 |
| Розміри, мм | 100х69,9х7 |
| Вага, г | 48.6 |
| Стан | Нове |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 400 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 530 Мб/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Артикул товару | T2535T240G0C101 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 1500 G |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 48.6 г |
- Ціна: 1 850 ₴


