
Жорсткий диск SSD 240Gb Kingston (SA400S37/240G) SATA III, 2.5"
1 308 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 40012025
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жорсткий диск SSD 240Gb Kingston (SA400S37/240G) SATA III, 2.5"
Твердотільний накопичувач Kingston A400 неабияк підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи вищу швидкість запуску, завантаження й передавання даних, порівнюючи з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю записування та читання до 450 МБ/с і до 500 МБ/с, і забезпечує в 10 вищу швидкість роботи, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, надвідчувана багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний, порівнюючи з жорстким диском, накопичувач A400 має місткість 240 ГБ.
- Швидкий запуск, завантаження й передавання файлів
- Вища надійність і довговічність проти жорстких дисків
- Різні варіанти місткості, накопичувач можна використовувати для встановлення застосунків або як заміну жорсткого диска
Технічні характеристики:
| Виробник | Kingston |
| Артикул товару | SA400S37/240G |
| Тип | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Обсяг жорсткого диска, Гб | 240 |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Зовнішня швидкість передавання даних, Мб/сек | 350 |
| Внутрішня швидкість передавання даних, Мб/сек | 500 |
| Час напрацювання на відмову, годину | 1000000 |
| Ударостійкість, G | 20 |
| Розміри, мм | 100х69,9х7 |
| Вага, г | 41 |
| Стан | Нове |
| Гарантія, міс | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Вид | Внутрішній |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 350 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 500 Мб/сек |
| Артикул товару | SA400S37/240G |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 годин |
| Ударостійкість | 20 G |
- Ціна: 1 308 ₴



