Microsoft Office 2000 Small Business Edition Win32 1pk RUS LIC (588-01495) OEM — системні вимоги

У цій статті описуються системні вимоги для роботи з п'ятьма різними випусками Microsoft Office 2000:

 • Стандартний
 • Для малого бізнесу
 • Професійний
 • Розширений
 • Developer
 

Collapse imageДодаткова інформація

Процесор

Для роботи з Office потрібен процесор Pentium з тактовою частотою не нижче ніж 75 МГц. 

Для роботи з програмою Microsoft PhotoDraw 2000, що входить до складу випусків, Розширений випуск Microsoft Office 2000 і Microsoft Office 2000 Developer, потрібний процесор Pentium з тактовою частотою не нижче 166 МГц.

Операційна система

Робота з Office можлива в таких операційних системах:
 • Microsoft Windows 95
 • Microsoft Windows 98
 • Microsoft Windows NT 4.0 з пакетом оновлення Service Pack 3 або пізнішим
 • Microsoft Windows 2000
 • Microsoft Windows Millennium Edition (Me)
 • Microsoft Windows XP
ПРИМІТКА: Під час роботи з операційною системою Windows NT 4.0 для забезпечення повної функціональності, включно з використанням компонентів Серверні розширення Microsoft Office (Microsoft Office Server Extensions), Microsoft Data Engine і Microsoft NetMeeting, потрібне встановлення пакета оновлення Service Pack 4 або пізніших. 

За додатковою інформацією про те, як отримати останню версію пакета оновлення для Windows NT, зверніться до наступної статті Microsoft Knowledge Base:
152734 How to Obtain the Latest Windows NT 4.0 Service Pack

Пам'ять

Windows 95, Windows 98 або Windows Me Дванадцять (16) МБ оперативної пам'яті потрібно для роботи операційної системи та додатково 4 МБ оперативної пам'яті — у разі одночасної роботи кожної програми, крім нижчеперерахованих, для яких ця річ відрізняється:
8 MB – для Microsoft Access;
8 MB – для Microsoft FrontPage;
8 MB – для MicrosoftAL;
16 MB – для Microsoft PhotoDraw.
Windows NT 4.0 Workstation, Windows 2000 Professional или Windows XP Тридцять два (32) МБ оперативної пам'яті потрібно для роботи операційної системи та додатково 4 МБ оперативної пам'яті — у разі одночасної роботи кожної програми, крім нижчеперерахованих, для яких ця річ відрізняється:
8 MB – для Microsoft Access;
8 MB – для Microsoft FrontPage;
8 MB – для MicrosoftAL;
16 MB – для Microsoft PhotoDraw.

Вільне місце на жорсткому диску

Обсяг вільного місця на диску, необхідного для встановлення Office, визначається кількома чинниками, зокрема типом випуску та встановлюваними компонентами Office. У нижчеприведеній таблиці вказано інформацію про обсяг вільного місця, необхідного різними випусками Office під час виконання варіанту встановлення, пропонованого за замовчуванням.
Випуск Місце на диску, необхідне під час встановлення за замовчуванням ------------------------------------------------------------------------------- Стандартний випуск 189 МБ Для малого бізнесу 178 МБ для Диска 1 182 МБ для Диска 2 Професійний випуск 217 МБ для Диска 1 174 МБ для Диска 2 Розширений випуск 252 МБ для Диска 1 174 МБ для Диска 2 100 МБ для Диска 3 Developer те саме, що й для Розширеного випуску, плюс: 60 МБ для мінімального встановлення 95 МБ для встановлення бібліотеки MSDN Library 345 МБ для повного встановлення
За докладнішою інформацією щодо обсягу місця на диску, необхідного для встановлення Office, зверніться до наступної статті Microsoft Knowledge Base:
210393 OFF2000: Disk Space Requirements for Microsoft Office 2000

Дисководи

Для встановлення Office потрібен дисковод для компакт-дисків (або сумісний дисковод для дисків DVD).

Монітор

Потрібний монітор VGA або з вищою роздільною здатністю. Рекомендується монітор Super VGA з роздільною здатністю не нижче 800x600 і підтримкою 256 кольорів.

Пристрій для встановлення

Потрібна миша Microsoft Mouse, Microsoft IntelliMouse або сумісний пристрій, що вказує.

Інші вимоги

Під час використання деяких компонентів Office необхідно забезпечити виконання додаткових вимог. Модем Потрібний модем зі швидкістю 9600 бод або вищою. Рекомендується модем зі швидкістю 14400 бод або вище. Пристрої мультимедіа Потрібний комп'ютер із підтримкою мультимедіа для відтворення звукових та інших мультимедійних ефектів. Електронна пошта Підтримуються такі системи для роботи з електронною поштою: Microsoft Mail, клієнт Microsoft Exchange, cample, Internet SMTP/POP3, 14.84 або інші MAPI-сумісні системи обміну повідомленнями. Спільна робота й управа Для забезпечення деяких функціональних можливостей Microsoft Apple, пов'язаних із організацією спільної роботи, потрібен сервер Microsoft Exchange Server. 

Для публікації даних в інтернеті потрібне програмне забезпечення Microsoft Internet Information Server — для Windows NT 4.0, Peer Web Services версії 4.0 — для Windows NT Workstation або Microsoft Personal Web Server — для Windows 95. 

Для організації спільної роботи через інтернет і перегляду файлів довідки потрібен оглядач Microsoft Internet Explorer 5.0 (входить до складу Office) або операційна система Windows 98. Інтернет Для реалізації деяких функціональних можливостей, пов'язаних із використанням Інтернету, може знадобитися доступ в інтернет і його оплата постачальнику послуг інтернету; також може бути потрібно оплатити використання телефонних ліній за місцевим тарифу. Вебкомпоненти Office Вебкомпоненти Office вимагають встановлення оглядача Internet Explorer версії 4.01 або пізнішої, що працює з будь-якою версією операційних систем Windows 95, Windows 98 або Windows NT. Щоб можна було переглядати вебсторінки в інтерактивному режимі через використання вебкомпонентів Office, у вас також має бути встановлений пакет Office 2000 (випуски Для малого бізнесу, Розширений або Developer) або окремо встановлюваний програма Microsoft Access 2000.
 
Інформація в цій статті стосується наступних продуктів.
 • Розширений випуск Microsoft Office 2000
 • Microsoft Office 2000 Professional Edition
 • Microsoft Office 2000 Small Business Edition
 • Microsoft Office 2000 Standard Edition
 • Microsoft Office 2000 Developer Edition