
Материнская плата Intel DH61DL, s1155, б\у
1 579 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1596307
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Материнская плата Intel DH61DL, s1155, б\у
Характеристики:
| "Основні характеристики" | |
| Виробник | Intel |
| Модель | DH61DL |
| Призначення | Настільний ПК |
| Тип обладнання | Материнська плата для настільного ПК |
| Чипсет мат. Плати | Intel H61 (rev. B3 і вище) |
| Формат плати | Mini-ITX (170 x 170 мм) |
| "Процесор" | |
| Гніздо процесора | Socket LGA1155 |
| Макс. кількість процесорів на материнській платі | 1 |
| Підтримка типів процесорів | Intel серії Core i7-2xxx, Core i5-2xxx, Core i3-2xxx, Pentium 6xx, Pentium 8xxx |
| Підтримка ядер процесорів | Sandy Bridge |
| Енергоспоживання процесора | До 65 Вт |
| Частота шини | 5000 МГц |
| Підтримка Hyper Threading | Да |
| "Відео" | |
| Відео M/B | Використовується вбудоване в процесор відеоядро. |
| "Аудио" | |
| Звук | 6-канальний HDA-кодек Realtek ALC892 |
| "Підтримка пам'яті" | |
| Кількість роз'ємів DDR3 | 2 (2х канальний контролер пам'яті). |
| Тип підтримуваної пам'яті | LV DDR3, DDR3. Максимальна підтримувана пропускна здатність пам'яті вказана в описі процесора |
| Офіційно підтримувані стандарти пам'яті | Залежить від процесора |
| "Дискова система" | |
| Serial ATA-II | 3 канали з можливістю під'єднання 3 внутрішніх пристроїв |
| "Конфигурация" | |
| Роз'єм для під'єднання FDD | Немає |
| BIOS | Intel Platform Innovation Framework for EFI, 32 Мбит |
| "Комунникиації" | |
| Мережа | 10/100/1000 Мбіт/сек. Мережевий контролер Intel 82579V 10/100/1000 Мбіт/сек |
| "Інтерфейс, роз'єми та виходи" | |
| Кількість роз'ємів PCI Express | 1 слот 1x, працює зі швидкістю до 5 GT/s (PCI-E 2.0) |
| Кількість роз'ємів mini-PCI Express | 1 (Half-Mini) |
| Клавіатура/миша | PS/2/USB |
| Порти | 1x PS/2 клавіатура/миша, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x LPT, 1x RJ-45 LAN|порти |
| Аудіороз'єми на задній панелі | Line-out, Line-in, Mic-in |
| Відеороз'єми на задній панелі | 1x VGA монітор |
| "Питание" | |
| Вимоги до блока живлення | Підтримуються тільки 24+4 pin блоки живлення |
| "Споживчі властивості" | |
| Технології зменшення шуму охолоджувальної системи | Intel Quiet System Technology |
| "Сумісність" | |
| Підтримка ОС | Windows XP x64, Windows XP, Windows MCE 2005, Windows Vista, Windows 7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Вживані |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор | microATX |
| Чіпсет | Intel H61 (B3) |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 1333 МГц |
| Мінімальна частота оперативної пам'яті | 800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
- Ціна: 1 579 ₴

