
Монітор 24" NEC 2470WVX,
5 864 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 144000
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
Технічні характеристики Монітор 24" NEC 2470WVX Silver Black
Діагональ дисплея 24"
Максимальна роздільна здатність дисплея 1920x1200
Інтерфейси DVI
VGA
Час реакції матриці 5 мс
Вбудований тюнер Немає
Яскравість дисплея 400 кд/м2
Контрастність дисплея 1000:1
Відношення сторін 16:9
Вбудовані колонки Немає
Кут огляду горизонтальний 170 °
Колір Black
Кут огляду вертикальний 170 °
Вбудована вебкамера Немає
Підсвітка CCFL (флюоресцентні лампи)
Максимальна кількість кольорів 16700
Частота горизонтальної розгортки 32-94 kHz
Частота вертикальної розгортки 56 - 85 Hz
Споживана потужність 91 Вт
Габарити монітора, маса 559x420x270 мм, 12.40 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEC |
| Країна виробник | США |
| Тип | РК-монітор |
| Стан | Вживані |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип матриці | TFT TN |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Широкоформатний екран | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 559 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Екран | |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Час відгуку | 5 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по горизонталі | 170 град. |
| Кут огляду по вертикалі | 170 град. |
| Кількість кольорів екрану | 16.9 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Покриття антивідблиску | Ні |
| Антистатичне покриття | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність у режимі очікування | 2 Вт |
| Тип блоку живлення | Внутрішній |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 1 Вт |
| Функції | |
| Підтримка 3D | Ні |
| ТВ-тюнер | Ні |
| Картинка в картинці | Ні |
| Датчик освітленості | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Звук | |
| Вбудований сабвуфер | Ні |
| Стереозвучание | Ні |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | DVI |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Поворот на 90 градусів | Так |
| Екологічний стандарт | MPR-II |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 |
| Чіп | 17" |
- Ціна: 5 864 ₴

