
Материнська плата Foxconn 45CMX, s775
1 579 ₴
- Готово до відправки
- Код: 65545
+380 (97) 350-92-92
Kyivstar
- +380 (66) 350-92-92Vodafone
- +380 (93) 350-92-92Lifecell
- +380 (67) 392-82-20Viber, WhatsApp, Telegram
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Processor | Intel® Core™2 Duo, Pentium® Dual-Core, Pentium® D, Pentium® 4, Celeron® D, Celeron® processors, Socket T (LGA775) |
| Chipset | Intel® 945GC + ICH7 |
| Front Side Bus | 1333(oc*) / 1066 / 800 / 533 MHz (FSB) |
| Memory | Dual Channel DDR2 667/533/400 x 2 DIMMs, Max. 4GB |
| VGA on Die | Integrated |
| Expansion Slots | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1, 2 x PCI |
| IDE | ATA 100 x 1 |
| Serial ATA(SATA)/RAID | SATAII x 4 |
| Audio | 5.1 channel Audio, Realtek® ALC662 (HDA) |
| LAN | 10/100M LAN, Realtek® RTL8101E |
| IEEE1394 | N/A |
| Back Panel I/O Ports | 1 set 5.1 channel Audio jacks (3 jacks) 1x PS/2 keyboard port 1x PS/2 mouse port 1x Parallel port 1x Serial port 4x USB 2.0 ports 1x RJ45 LAN port 1x VGA port |
| Internal I/O Connectors | ATX 24-Pin power connector 4-pin ATX 12V power connector CPU / System connectors 1x CD-in connector 1x Front Audio header 1x IRDA 1x Speaker 1x IDE connector 1x Front Panel connector 2x USB 2.0 connectors support additional 4 ports 4x SATAII connectors 1x Intruder 1x COM header (Reserved) 1x S/PDIF Out 2x USB power headers 1x Floppy connector |
| BIOS Features | 4Mb flash EEPROM w/ LAN boot PnP, ACPI, WfM, DMI |
| Support CD | Drivers, Adobe Reader, Direct X, Norton |
| Standards/Manageability | PCI 2.3, USB2.0, DMI 2.5 |
| Special Features | * Achieved by overclocking |
| Form Factor | Micro ATX (9.6” x 8.0”) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxconn |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Форм-фактор | microATX |
| Роз'єми | LGA775 |
| Інтерфейси | VGA (D-sub) |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 667 МГц |
| Мінімальна частота оперативної пам'яті | 400 МГц |
| Вбудоване відео | AMD Intel |
| Відеоінтерфейс | 1xPCI-E 2.x |
- Ціна: 1 579 ₴

